| anonim_4396 a întrebat:

Https://pasionatidelecturablog.wordpress.com/
Un site pentru pasionatii de lectura!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

De ce sa fie sarcastic?!
imaginea de la inceputul blogului e perfecta, la fel si scrisul, dimensiunea, totul!
Mai jos, unde poti alege date de contact, recenzii, etc - scrisul e mortal! Deci chiar se potriveste unui blog despre lectura

Recenzia mi-a placut foarte mult, mai ales ca ai folosit si o poza a citatului, nu ai copiat-o pur si simplu.

Mie imi place foarte mult si te apreciez. Mai ales pentru tot timpul depus crearii acestui blog. Se vede ca ai depus munca.

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Wow, ce super arata! Esti profesionist? Ai demult blogul? Arata nemaipomenit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat si eu pe site si este foarte frumos.
Un site potrivit pentru mine ce sa mai zic.

| 1918 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca intr-adevar este asa, iti multumesc si te indemn sa vizitezi in continuare blogul.

| 1918 a răspuns:

In cazul in care raspunsurile nu sunt sarcastice, va multumesc mult! Iar in cazul in care sunt, va doresc o zi buna! laughing

| Mayar a răspuns (pentru Mayar):

Am incerca si eu odata sa fac un blog cu povestiri scurte, dar mi-am prins urechile in miile de detalii si de alegeri, caci voiam sa imi placa blogul, dar si cei care il viziteaza sa il placa. Drept urmare, am renuntat.
Cand am vazut blogul tau, facut pana la final cu atentie la atatea detalii, chiar m-am mirat ca ai reusit sa faci o treaba atat de buna, avand in vedere de cate mii de chestii trebuia sa tii cont

| 1918 a răspuns (pentru Mayar):

Scriu acest raspuns pentru a doua oara, deoarece nu stiu de ce nu s-a postat.
Sarcastic...pentru ca sunt la inceput de drum si sunt pregatit sa suport toate jignirile, mistourile, criticile celor care imi viziteza blogul, nefiind un maestru al scrisului.
Sunt uimit de cuvintele frumoase pe care le-ai scris si iti multumesc din toata inima!
Mi-au dat batai mari de cap temele de la wordpress, modificand 4-5 pana am ajuns la cea din prezent, care, lasand modestia la o parte, arata bine, exact cum am dorit eu.
In primele doua zile am avut 2 vizite, iar in a 3 a si a 4 a, 35 respectiv 47. Chiar nu ma asteptam.
Fac totul din pasiune si incerc sa devin din ce in ce mai bun.
O sa adaug in fiecare categorie cate ceva, dar nu le pot face pe toate intr-o zi.
In categoria Scriitori > Romani, voi posta informatii utile despre cei mai importanti scriitori romani in viata si nu numai. Aceasta categorie a fost creata in special pentru elevi, pentru a gasi doar lucrurile importante despre autorul respectiv, pentru a le fi mai usor.
Ti-am acordat funda, pentru ca o meriti.
Daca ai sfaturi sau intrebari, ma poti contacta la adresa de Email afisata pe site.
Iti doresc o zi minunata si... sa fii cu ochii pe blog.

| Mayar a răspuns (pentru 1918):

Si eu iti doresc sa ai parte de o zi minunata, felicitari ca nu te-ai dat batut si stai linistit, o sa fiu cu ochii pe blog! happy

| Mayar a răspuns (pentru 1918):

De ce sa fie sarcastic?!
imaginea de la inceputul blogului e perfecta, la fel si scrisul, dimensiunea, totul!
Mai jos, unde poti alege date de contact, recenzii, etc - scrisul e mortal! Deci chiar se potriveste unui blog despre lectura

Recenzia mi-a placut foarte mult, mai ales ca ai folosit si o poza a citatului, nu ai copiat-o pur si simplu.

Mie imi place foarte mult si te apreciez. Mai ales pentru tot timpul depus crearii acestui blog. Se vede ca ai depus munca.