| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/JCWm3Oo2wiA

Parcă zici nu au mai mâncat așa ceva sau au trăit în junglă minutul 2:00. E pericol cu Englezii.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| Legion7X a răspuns (pentru Salontanul):

Nu-i o întrebare că n-am pus semnul întrebări, intervii tu cu o părere dacă ești interesat, pe baza materialului.

| Salontanul a răspuns (pentru Legion7X):

Aici este o pagina pe care se pun intrebari nu scriem aiureli, fiecare ce-i trasneste prin capatana. Continua si-ti garantez ca vei fi blocat sau chiar sters contul.

| Legion7X a răspuns (pentru Salontanul):

Te rog, nu răspunde dacă nu te interesează, fară să devii amenințător. În fond nici nu îmi pasă de cont, dar nici am un aer arogant ca tine.

| Salontanul a răspuns (pentru Legion7X):

Te rog (Apropo! Cand scrii "te rog" intr-o propozitie la sfarsit se pune semnul exclamarii), nu pune aici lucruri care nu au legatura cu domeniul site-ului! Cand intri in casa cuiva nu trebuie sa fii needucat si sa faci ce vrei ci sa respecti regulile casei. Nu-ti lua un aer arogant ca cine mi-s eu ca stiu engleza, etc, ca nu ti se potriveste!

| RAY a răspuns:

Ala e englez cum sunt eu sunt chinez

| Legion7X a răspuns:

Încearcă minutul 2:00 si vezi în continuare

| GabiNoS a răspuns:

Astia nu au mai mancat o saptamana ca sa poata savura mancarea din Transilvania rolling on the floor

| Bucurialuisatanpunctcom a răspuns:

Englezoii mănâncă numai mâncare semi-preparată la caserolă care o arunci la microunde și gata ți-ai potolit foamea pe o seară. Ori asta, ori fastfood (McDonald, KFC, Kebab etc). Nici nu-i de mirare, ăia habar n-au ce-i aia mâncare făcută în casă.