| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Imagine et joue.
-Les vacances approchent: tu prépares ton itinéraire. Tu expliques à ton copain/ta copaine où tu veux aller et pourquoi, et tu leur demandes leur avis.Ils répondent à leur manière.Joue la scène avec tes copains.
Imi trebuie urgent.
Dau coroană!

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Intra pe brainley, sau scrie-ti textul in romana dupa il traduci pe google translate.com

| Samariteanul a răspuns:

M-am saturat de astia care incearca sa-si faca temele pe aici si mai dau si coroana...sa va bagati coroana aia undeva ca noi folosim funde.Intra pe brainly.

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru Samariteanul):

.Fiecare are dreptul sa puna ce întrebări dorește.De aceea se numește TPU(toți pentru unul), ca sa ne ajutam intre noi. Daca nu îți convine, la revedere.

| Samariteanul a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Gresesc eu sau tu nu incerci sa-ti faci un fel de tema? Asta ar incalca regulamentul domnisoara.Si mai lasa-ma cu faza cu toti pentru unu, e veche...

| PumpkinDoll a răspuns:

Coroana stiam ca se da cand esti mortrolling on the floor

| Girlwholovesleep a răspuns:

Oh, e simpluuuu.Fa-ti tu textul, nu o sa ti-l faca nimeni.Si dupa traduci. Exact cum s-a mai spus, pe brainly gasesti aproape orice tema.Succes?

| Mo_Tee_1996 a răspuns:

Ai gresit siteul fata mea!