| cutza a întrebat:

Imi poate cineva recomanda ceva carti interesante de citit? de obicei citesc romane dar imi plac si alte carti!

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Http://www.cartiaz.ro/
Bafta

12 răspunsuri:
| yinyang a răspuns:

Initiere in Hermetism, Simboluri spirituale, Ingerul negru, Arta tacerii...si Capra cu 3 iezi e mistotongue

| kuka a răspuns:

Niste carti cu intamplari interesante ar fi: suad - 'arsa de vie', misha defonseca - 'printre lupi', leonid andreev - 'jurnalul satanei', vikas swarup - 'vagabondul milionar' [sau 'slumdog millionaire' daca ai auzit de film tongue ], sarah dunant - 'nasterea lui venus'...majoritatea le gasesti la biblioteca judeteanawinking

| Diav0la a răspuns:

Tadeusz Dolega Mostowicz " Vraciul", Gabriel Garcia Marquez " DRagoste in vremea holerei " "Toamna patriarhului ", Emil Cioran "Amurgul gandurilor".

| ankyann a răspuns:

Alergand ca apucatii-Augusten B., Cosmar de inchiriat-Serge Brussolo, Valea Bantuita-Ambrose Bierce, Vocile raului-John Soul, Misery-Stephen King.

| Equilibrum a răspuns:

Neil Gaiman - Pulbere de stele (Stardust)
Orice carte de Dan Brown
Jostein Gaarder - Lumea Sofiei
Thomas Brussing - Aleea Soarelui
Amurg (Twilight) şi cărţile care urmează
asta dacă nu le-ai citit :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anima Mundi de Susanna Tamaro merita crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cincea fiola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand exact tot ce-ti place.Iti promit ca nu vei regreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici peste 3000 de carti
http://www.cataloggeneral.ro/afiseaza/carti/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romane si cite mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciresarii
David Copperfield
Cocosatul de la Notre-dame
Mizerabilii
Cei trei Muschetari

| getty a răspuns:

Supa de pui pentru suflet
Elevul Dima dintr-a saptea_ Mihail Drumes
O viata _ Guy de Maupasant
Belle amie _ Guy de Maupasant
Orice de la Gabriel Garcia Marquez, Octavian Paler...
Spot la citit!