| mrclaust a întrebat:

Imi puteți da linkuri cu desenele voastre sau ce desenele altora (desene alb negru) pentru ca as dori sa vad anumite dedali cum se creează

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Desene facute de mine: http://www.myspace.com/......gs/1068672

Inainte faceam umbrele prin hasurari, acum le fac prin extompare :D.
Daca vrei sa afli mult mai multe, cumpara revistele de la Deagostini "Curs de pictura" :P.

Răspuns utilizator avertizat
| DeleteAccount a răspuns:

Www.deviantart.com sau www.google.ro > imagini >scrii ce vrei sa vezi > stanga selectezi "Desen Liniar"