| mikka a întrebat:

Imi puteti da coduri la webkinz pentru tot ce iti va oferii webkinz daca aveti imi puteti da? Ca eu nu am gasit in nici un magazin un animal de plus.

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai eu sincer ti-as da, dar nu am cod nefolosit si nu se poate folosi un cod de mai multe ori. Totusi sunt multe magazine unde se gasesc webkinzi: Noriel Toys, Auchan, Cora, Carrefour, Selgros etc. Incearca sa iti cumperi unul, de multe ori se gasesc la reduceri. happy

1 răspuns:
| mikka explică:

Iti multumesc ca mi-ai zis unde pot gasi