| Csi1403 a întrebat:

Imi puteti spune niste linkuri de unde sa dld free carti despre cum sa desenezi pentru incepatori.pls...am tot cautat si nu am gasit...

Răspuns Câştigător
| 619thomas a răspuns:

Deci, tu ai incalcat in primul rand o regula, cea cu vorbitul "pasaresc" de pe chat, a trebuit sa citesc de 2-3 ori intrebarea pana am inteles ce inseamna "dld" (download), nu cunosc asa un site, si nici nu cred ca este o care pe care sa o download-ezi de pe internet, dar stiu un site foarte bun: www.dragoart.com este un site cu tutoriale de desene, aproape toate chestile sunt acolo, de la graffiti pana la desene artistice sau animale.