| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a întrebat:

În câte ore se usucă un desen cu foarte foarte multa acuarela? Dau funda! Am nevoie de raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde in ce loc este lucrarea, cat este de cald, daca sunt curenti de aer, banuiesc ca max 1 ora.

4 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Se poate usca mai repede sau mai greu depinde de cat de multa acuarela ai folosit ...In maxim 1 ora daca il pui langa ceva cald.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

In 1 sau 2 ore, conteaza si ce fel de acuarela este.

| simonika01 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il lasi sa se usuce normal. daca il pui pe ceva cald se incolaceste

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii explică (pentru simonika01):

Mulțumesc, ți-e trebuia sa-ti dau funda!