| anonim_4396 a întrebat:

În ce categorie de umor sau artă se încadrează acest tip de conținut:?

https://youtu.be/DGodkjpM-IU
https://youtu.be/wg6B-NQwpq4

Apropo, cine mai face "Chestia cu mâna"?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

La papusilea alea,, i feel fantastic''.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Comedie neagra, uni o numesc parodie sau prostie, e o arta si asta, sa vezi ce arta e in alea horror cum dau aia cu drujba

| Violleta2022 a răspuns:

Ingrozitoare, papusareala aia!
Sa-mi fie cu iertare, dar mascarile din videoruile postate de tine, nu se pot numii nici arata si nici umor, doar o prezentare patetica, de proasta calitate.

| untu a răspuns:

Nu se incadreaza in nimic pentru ca sunt niste porcarii de prost gust si fara nici un haz!

| RAY a răspuns (pentru untu):

La cum da din maini imi aminteste l a b u t a

| Lukasssz a răspuns:

Ce "categorie de umor" ca pe mine m-au speriat papitoaele alea laughing

| RAY a răspuns (pentru Lukasssz):

Comedie neagra

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Îți doresc ca aia (cu păr de femeie) să te viziteze la noapte pentru un one night stand!

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuuu

| dinaprilie a răspuns:

Eram, suntem si vom fii multi dintre noi care vedem lumea mai diferit. Cu voia lui inca de la inceput.

| Seba2013 a răspuns:

Trebuie distins intre arte si arte frumoase.
Eu aici vad un amestec intre Psycho si Horror. Este o arta ambivalenta-te face sa te disgusti si in acelasi timp sa te speri. Exact ca drogurile care te fac sa te bucuri dar in acelasi timp sa suferi. Epicureismul vorbeste despre aceasta placere care aduce durere. Acum daca ma pun sa caut exact fraza unde spune, nu mai stiu, insa ar fi interesant ca cineva care se preocupa cu lucrurile astea sa stie sa numeasca aceste nebunii.

De citit si investigat sunt si aceste carti:

Umberto Eco: ISTORIA URÂTULUI, istoria frumosului. Mai este si Kant cu sublimul matematic, dinamic, etc.

Si cartile cu Istoria Dreptului le recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

| Lucian4 a răspuns:

Daca e incadrata la arta atunci si teatru are umoristi lui, pantomima. Ei se inteleg intre ei laughing))))

| yungandreigawd a răspuns:

Superb