| ELEMENT3110 a întrebat:

În ce constă probele de la o facultate de artă?(Graphic Design) Și dacă știți, cu ce medie se intră? Am nevoie de o medie mare la bac încât să mă ajute și să se facă o medie ca la intrarea la liceu?

Orice fel de informație mă poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

In Cluj nu prea conteaza media, iti trebuie o mapa cu cateva lucrari pe care sa le-o prezinti, iar examenul consta intr-o proba practica de desen.

| ELEMENT3110 explică (pentru supadeceapa):

Ce fel de lucrari ar trebui sa contina aceea mapa si cate ca numar? Pot pune orice fel de lucrari, de la grafic design, la natura statica/proiecte?

Ia proba practica de desen. Sti cumva in ce consta? Portret/natura/proiect?

1 răspuns: