| anonim_4396 a întrebat:

In ce perioada a istoriei ati vrea sa va intoarceti si de ce?

Răspuns Câştigător
| Volsvagan70 a răspuns:

In Romania anilor 30-40.
De ce? Romania era o tara respectata atunci, o tara prospera, o tara puternica, o tara capabila de ceva, era o tara plina de oameni buni si culti, nu numai de tradatori de neam si de cocalari infecti si imputiti.

10 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

In evul mediu, fiindca mi-au placut Piratii din Caraibe.

| Staind a răspuns:

Acu' un an, e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca as vrea atunci cand a incepun Mihai Eminescu sa scrie poezii, as vrea sa vad adevarata lui gandire fata de lume si de lucrurile care il inconjuara.

| presus a răspuns:

In anii '80, imi place acea perioada, imbracamintea, gandirea oamenilor, masinile.

| xByte a răspuns:

In 2010, dar cu mentalitatea de acum

Răspuns utilizator avertizat
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Antichitate! Sadoma și Gomora! Pentru că erau adevarate petrecerile, picante într-adevăr spus! Ceva ireversibil!

| vanilla80 a răspuns:

Nu m-aș întoarce în comunism, proști sunt cei care ar vrea, mureai de foame oricât munceai și oricât de corect erai happy, dar m-aș întoarce pe vremea lui Vlad Țepeș, de foame nu mureai, și nici hoție nu era că altfel te durea curu după de la țeapă.

| kingersome a răspuns:

In perioadele cand oamenii cam nu prea aveau haine happy in special femeile.

| AlexSS1 a răspuns:

In timpul romanilor, pentru ca as vrea sa vad cum era un razboi atunci