| anonim_4396 a întrebat:

M-a lovit azi o revelatie,si cred ca o sa ma apuc iarasi de desenat.
Si avand in vedere ca pana acum m-am rezumat doar la desenul traditional, as vrea sa incerc si digital, deci am nevoie de o tableta grafica.
Ma gandeam la asa ceva:http://www.emag.ro/......EJK53BBBM/
Deci care aveti experienta spuneti-va parerea...Sau daca aveti alte sugestii, lasati-le aici.:D

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cele de la Wacom îs bunişoare, şi ok ca preţ. Nu posed o tabletă încă, dar am prietene care au tableta WACOM Bamboo Pen&Touch ( http://www.emag.ro/......EJ6VDBBBM/ ) şi sunt foarte mulţumite de ea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da aste buna si tableta la care te-ai gandit tu, dar poti desena bine si pe unele site-uri speciale, de ex desenatori.ro (sau ceva de genula asta)

| razboinicii20 a răspuns:

Petru romanii de pretutindeni:
- A avea o revelatie = A te pali talentu`

| MaliciousDeath a răspuns (pentru razboinicii20):

Frate,nu stiu ce-ai inteles tu din intrebarea mea si sincer nici nu-mi pasa, dar e o intrebare serioasa. Daca n-ai un raspuns util, nu te mai obosi sa dai vreunul.Gtfo.