| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Ma bate gândul sa urmez un liceu in Cluj-Napoca.Eu sunt din Hațeg, Jud Hunedoara.Sunt clasa a-8-A.Îmi place mult orașul si am la cine sta.Dar ai mei nu prea sunt de acord cu asta,spun ca ar trebui sa cheltuiască destul de mult pentru mine, acolo. Vreau la filologie.Eu am medii destul de bune si probabil as intra la filo, acolo unde îmi doresc. Aveti recomandări de licee "medii"in Cluj? Voi ce părere aveti? Ați pleca in locul meu? Cum ați convinge parintii?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș pleca.
Mi-aș convinge părinții că un liceu bun te face om, în cazul tău, oamă. Onisofor Ghibu.