| Alëxa_9778 a întrebat:

Ma puteti ajutabatting eyelashes? As vrea sa fac o compunere despre nevazatori, eu am cateva idei, dar as vrea expresii gen " nu trebuie sa ai ochi ca sa vezi frumusetea cuiva". Mentionez ca as vrea sa fie o compunere artistica. [(Fundita la cele mai multe si cele mai frumoase, iar la celelalte dau Folositorlove struck)]

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.referat.ro/......8017.html, asta este tot ce am gasit. http://referat.clopotel.ro/Ce_inseamna_sa_fii_nevazator-14655.html este bun asta :)... fundita plz :)

2 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Una dintre regulile importante ale site`ului:Nu ai voie sa ceri altor utilizatori sa iti faca tema sau sa le ceri idei etc.

| Alëxa_9778 explică:

Nu e draga mea pentru tema, acesta e un hobby de-al meu. Imi place sa scriu compuneriwinking