| Dalmore a întrebat:

Mai exista fotografi care nu editeaza poze in ziua de azi? Am fost la un shooting si mi-a placut cum au iesit pozele. Dupa 2 zile il intreb daca poate sa mi le trimita si imi zice ca inca nu le-a editat. I-am zis sa nu le editeze si a zis ca nu se face de ras cu poze needitate, ca sa nu-i dau tag in ele daca le vreau asa...
Eu am tenul frumos, parul imi statea bine, lumina era buna, culorile au iesit destul de vibrante, nu erau nici sterse, nici strambe, nu avea ce sa editeze.
Poate imi explica cineva care e faza laughing.
Ce se mai poate edita la o poza?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Faza e ca tu să înțelegi că de aia dai atâția bani ca el să muncească și să-i merite. Așa fac toți.

| Anon31241212 a răspuns:

Sa ti editeze peisajul nu fata. Asta editeaza ei in general. Ce in spatele tau (cadrul). Eventual ii pune si un efect. Poti sa i le ceri si needitate si editate si vezi care iti plac mai mult.

| marymarian18 a răspuns:

Poate Incerca Sa Modifice Contrastul Sau Sa Adauge Efecte