| mileycyrus_2941 a întrebat:

Miley stie sa vorbeasaca in Romana?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca nu tongue Ea nici nu stie ca exista Romania.happyAsa ca nu vb romana.big grin

78 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Bineinteles. E ca Mos Craciun. Vorbeste in limba oricarui copil de pe Terra...

Shin
| Shin a răspuns:

Nu cred ca stie de existenta Romaniei... ce sa mai zic de limba tongue Vorba aia... "Ciocolata invelea marmota in staniol" laughing
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu cred ca stie de existenta Romaniei... ce sa mai zic de limba tongue Vorba aia... "Ciocolata invelea marmota in staniol" laughing
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu cred ca stie de existenta Romaniei... ce sa mai zic de limba tongue Vorba aia... "Ciocolata invelea marmota in staniol" laughing
Shin.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Normal...eu am fost la concertul ei si a vorbit numai in romana! E super tipa!rolling on the floor
Si ciocolata invelea staniolul in marmota!rolling on the floorrolling on the floor

| Klara a răspuns:

Da, bineinteles. La fel cum si Adolf Hitler vorbeste fluent ebraica si yiddish-ul sad

| Klara a răspuns:

Oh, Romania... where is that, somewhere in Canada, I guess...

| JackieSue a răspuns:

Uite ma comentariu dat de fata care a pus intrebarea:Eu o cunosc pe tipa asta si este mai mare de cat voi ati inteles? nu e un copil da a spus pisika:Mai, nu pacaliti saracu' copil doar ca e mai mic ca voi dar nu e mica e mare da?

...deci acum sa comentam=p~:nu ai cum s-o cunosti pe aia ca daca o cunosteai stiai si tu iubita mea ca nu stie aia romana.Si se referea la tine ca esti mica, ca daca ai fi mare ti-ar mai veni putin mintea la cap...si si miley aia e mica ca esti mic pana la majorat... ea are 16 ani majorat inseamna 18.Si e mai mare ca noi zici? mai mare ca noi toti? unii au si 40 de ani si e mai mare ca noi toti? invata scoala mai intai, lasa vedetele.are varsta mea, e chiar mai mica ca intr-o saptamana fac si eu 17:p.Nu mai lua apararea vedetelor si mai ales please ...nu te mai da mare cu minciuni...si zi-mi si mie ce vezi tu la asta? face play-back-uri la greu...nu-ti dai tu seama cat de afon suna...

by zu

| crisS a răspuns:

Pisika se referea probabil la tine ca persona nu la miley laughing)

| kuka a răspuns:

Da, asa cum stie si ce-i aia romania

| kuka a răspuns:

Da, asa cum stie si ce-i aia romania

| Jonsdottir a răspuns:

rolling on the floor da, si eu sunt Rihanna

| Ioanna2012 a răspuns:

Am auzit vocea lui miley adevarata...nu canata la fel de bine cum canta in melodiile ei, nu este asa buan cum cred alti tongue...si eu am id lui miley si vorbeste numai in romana dar...cine o crede ca e ea?

| Moneyandfame a răspuns:

Nu pot sa inteleg obsestia cu copila asta. Ce e ma asa de fermecator la ea? Cu ce va ia mintile? Ma depaseste atat de tare subiectul asta, vreau sa injur, dar nu sunt lasat...ah...imi aprind o tigara.

| JustMeFlory a răspuns:

Abia stiu unii romani sa vorbeasca...

| pisika a răspuns:

Normal ca stie sa vorbeasca in romana!
Mai, nu pacaliti saracu' copil doar ca e mai mic ca voi (-[ pff...

| pisika a răspuns:

Normal ca stie sa vorbeasca in romana !
Mai, nu pacaliti saracu' copil doar ca e mai mic ca voi (-[ pff...

| Andreea_7493 a răspuns:

straight facetu ce parere ai?

| Psihoyounger a răspuns:

Poi daca la fel de bine ca tine, ma tem ca va fi corectata la minut.

Psihoyounger

| eliza a răspuns:

Buna! nu pot sa cred m-am tampit de asemenea intrebari si cum naiba sa stie romana abia noi romani stim da americani? sunt o fana dea ei da nici asa. nu mai stiu cine pune intrebarile ca acestea :'' miley sufera de inima '' sau '' cate kg are miley'' etc. daca pune-ti intrebari punetile calumea. pa pa!

| eliza a răspuns:

Buna! Miley Cirus vorbeste :fraceza, romana, spaniola, turca, germana, italiana, messageriana noua limba inventata de romania aaaaaaa desigur si chineza si rusa, magiara. asa ca poti vorbi cu ea prin aproape toate limbile vorbite.pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vad ca nici tu nu prea stii... dar ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie sa vorbessca romana dar stie ca exista romaniasad imi pare rau ca a auzit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salz fato
auzi pune mana pe carte nu pe PC sh d unde sa stim noi k vine in romania
nu ma intereseaza proasta aia tongue si auzi esti mai OBSEDATA decat caredeam laughing ce mai intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate pentru ca este englezoaica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate stie bineinteles daca cineva ii traduce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? da? da? confusedde ce tot repeti asta incontinu? ohh god.mai bine ai lua in considerare sfaturile date de ceilaltihappypune mana pe carte! invata sa porti o discutie!happyfara supararewinkingbye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes i love you biuteful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti limba romana