| Nisipisi a întrebat:

Ministerul educației a comis o lege cum că facultățile de arte vor avea 4 ani de licență în loc de 3 cum era acum. Știe cineva din ce an va fi legea pusă în rigoare? Pe site-urile lor tot scrie 3 ani dar mă gândeam că poate nu au schimbat din lene.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ministerul a emis o lege nu a comis, tu esti bun de dat la Cronica Cîrcotasilor sa rîdă ăia de tinelaughing ai comis tu o gafă.

| Nisipisi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și atunci ce înseamnă

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nisipisi):

Ca esti destept

| Nisipisi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi de ajutor. Se vede că îți place să ajuți oamenii care nu se pricep în domeniu...

| Brizbriz a răspuns:

"acum 7 ore | Nisipisi a întrebat:
Ministerul educației a comis o lege"

baaaaa, nu mai comiteti legi, ca va ia mama lu' Avram Iancu
ministerul educatiei NU ARE DREPTUL SA **EMITA** LEGI