| Belllla a întrebat:

Neata! Pe ce site intru ca sa citesc online orice carte vreau? FUNDA happy

16 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Eucitesc.ro

Răspuns utilizator avertizat
| blondyna9o a răspuns:

Http://1cartepesaptamana.ro/carti-de-citit-online-si-gratuite/
http://www.cartiaz.ro/
http://www.ppx.ro/
www.liternet.ro
cartidownload.ro
dozazilnica.ro
carti.x6.ro cartibunegratis.blogspot.com
liternet.ro
cartiAZ.ro
e-librarie.ro
virtualitera.com
polirom.ro/biblioteca-online pdf online gratis
bookboon.com/int
www.wattpad.com

Funda? :D

| Belllla explică:

Am gasit cartile pe care vreau sa le citesc in limba engleza. Eu le vreau in romana.

| elena124 a răspuns (pentru Belllla):

Scrie numele carti care vrei in romnana de ex singur acasa in limba romana

| elena124 a răspuns (pentru Belllla):

Ai gasit in romana?

| LuHan a răspuns:

Aici gasesti aproape orice carte http://cartielectronice.cinemagie.info/ si pe scribd.

| stefdiabolica a răspuns:

Bibliotecile virtuale sunt cele mai bune

| elena124 a răspuns:

Poti scrie asa :
1.scri cum se numeste cartea pe care o vrei ex: carte junglei de citit online si gata
2.o poti vedea pe calculator scrii asa cartea junglei online si o vezi in desen mai bine decat sa o citesti papa

| elena124 a răspuns:

Daca nu le ai in romana scrii cum se numeste cartea si zici ex:cartea..........in limba romana

| ChibiXD a răspuns:

Pe Scribt sau scrii pe google cartea pe care o vrei si cred ca o sa iti dea. daca nu, pe Scribt :3 Sper ce te-am ajutat.

| Ribos a răspuns:

Scrie pe google numele cartii si SCRIBD.Ar trebui sa gasesti.