| Adrian7art a întrebat:

Neața TPU!
Aș vrea să fac cât mai cunoscut hobby-ul meu in pictură. de aceea am nevoie de voi să imi da-ti locatii site-uri galerii de artă din orașele voastre chiar si persoane interesate in pictură in ulei.
Pe pagina de Facebook "Art Painting Adrian" puteti vedea lucrările mele. sper să vă placă!
Mersi si o zi frumoasă..TPU!

5 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

E bine să-ți înscrii pagina pe cât mai multe grupuri de profil. Eu am un astfel de grup pe Facebook, se numește Expoziție cu vânzare, dacă trimiți cerere te accept cu plăcere.

| Adrian7art explică (pentru adryang78):

Imi poti trimite un link sau ceva mai detaliat..sunt mai multe site-uri "Expozitie cu vanzare " si am sa îți trimit cererea.
Multumesc!

| adryang78 a răspuns (pentru Adrian7art):

Https://www.facebook.com/groups/expozitie.cu.vanzare/?ref=bookmarks

Este un grup pe Facebook. Meșteșugari, artizani, pictori, graficieni etc.

| Adrian7art explică (pentru adryang78):

Mulțumesc mult!

| Adrian7art explică:

Țin să precizez că nu am studii sau cursuri in pictură ceea ce poate fi un incovienent la anumite galerii de artă, așa cum am pățit și la mine in oraș sad.