| Manfred99 a întrebat:

Niste opinii despre cetatea rasnov

FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| nyko98 a răspuns:

Crede'ma ca e super ai multe de vizitat, iar peisajul e minunat
e o idee excelenta sa mergi acolo
bine poate ca e putin naspa ca trebuie sa urci cam mult pana acolo dar... e minunat

| Laura a răspuns (pentru nyko98):

Trebuie să urci mult până acolo? Say what? laughing Înseamnă că n-ai fost prin prea multe locuri.

2 răspunsuri:
| Andreas1 a răspuns:

Eu sunt din Rasnov, e superb..mai ales peisajul, iar mai sus pe drumul inspre Poiana Brasov, e si o pestera, e cam mult de urcat pana la ea dar merita. Funda?