| anonim_4396 a întrebat:

Nu am urmat niciodata vreun curs de arta, deci nu stiu daca ce desenez, si cum desenez este corect realizat. Pentru mine desenul este un hobby, dar si asa vreau sa devin din ce in ce mai bun. De acea am nevoie de cateva opinii. Voi ce parere aveti? Iata galeria mea de pe deviantart:
http://alexkrat92.deviantart.com/gallery/

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea mea este una simpla, esti bun insa este parerea unui profan. Ai putea fi lamurit mult ma bine de un cunoscator, ar fi cel mai accesibil si la indemana, profesurul tau de desen.Chiar mi-au placut, Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Poti gasi o multime de lectii online. Incepi prin a studia compozitia.

| EmAkuma a răspuns:

Sunt grupuri pe facebook, exemplu : aleg sa desenez-grup si imi place sa desenez. Sunt multe persoane si poti vorbi cu ele happy, si sunt multe site-uri speciale pentru desen...scri pe net cuvinte cheie. Bafta