| Los a întrebat:

O intrebare pentru fanii anime: Cum vi se par personajele din anime/manga transpuse in personaje reale ( adica sa para ca si oamenii din lumea reala)? Mie personal mi se par foarte urate, pentru ca personajele din anime asa cum sunt ele deja au o frumusete aparte si transpunerea lor in realitate ar strica tot; desigur asta e doar parerea mea si nu trebuie sa va o influenteze si pe a voastra. Astept pareri big grin

6 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Cum am vazut in videoclipul de jos. Oribil.Dar daca ar arata cum fac anumite persoane cosplay mi-ar place ca acestea sa devina reale.

| Reiikó a răspuns:

Ai atata dreptate! Copiiii fara viitor! De ce sa investeti atata pentru ce? De exemplu fetelele astea care traiesc in lumea anime: Anastasiya Spagina sau Venus Angelic..Sunt foarte dragute, mai ales Anastasya, dar totusi ele is creaza lumea lor in desene animate, dar nu sunt numai ele de vina si paritii lor care le sustin.
Cum sa sustii asa ceva? http://www.youtube.com/watch?v=nfjsKO7ZaG0 Asa arat Anastasya, dar pe bune acum sunt simpatice [ma rog], dar cand o sa ajunga la batranete ce faca :O

| Reiikó a răspuns:

P.S. Daca vedem asta in fiecare zi serialele anime nu vor mai avea nici un farmec

| Latinmoon a răspuns:

Exact niste sosi de prost gust ori faci anime ori faci film, orice dar sa fie normal nu anormal.
Nu amesteca virtualul cu realul k va iesi o varza oh go on.

| Ramona000 a răspuns:

Si eu cred la fel

| Mihaila_Razvan_1991 a răspuns:

Si eu cred la fel se strica toata magia daca arata real adica vezi oameni zilnic dar anime vezi doar la seriale anime