| RazvanSmile a întrebat:

O sa particip la un concurs in memoria holocaustului care va avea o proba artistica in care va trebui sa fac un afis, poster sau o lucrare plastica(dimensiunea 60x90) cu tema concursului. Aveti idei!? thinking

2 răspunsuri:
| lalaloveoana a răspuns:

Ai putea sa faci o prezentare Power Point in care sa scrii ce este holocaustul, trenurile mortii, doctorul Mengele si experimentele sale si dupa fiecare explicatie cate o imagine... Sper ca te-am ajutat

| butterfly31 a răspuns:

Salut.
Scuze daca nu etse ceea ce trebuie http://www.observatorcultural.ro/......tails.html

Sper ca te-am ajutat cu ceva.