| vicu70 a întrebat:

Pe ce data sarbatorim ziua romaniei

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

1 Decembie

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

1 Decembrie.

cristian
| cristian a răspuns:

1-Decembrie este ziua Romaniei.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe 1 decembrie... La Alba Iulia... sau cel putin acolo sunt cele mai multe manifestari si simti ca e ziua nationala a romaniei...

daniela
| daniela a răspuns:

1 Decembrie - data la care s-a infaptuit Marea Unire de la Alba Iulia si... ziua de nastere a soacrei mele

| kh1ss a răspuns:

1 Decembrie

| selef a răspuns:

23 august

| RamonaMn a răspuns:

1 Decembrie...
Grea intrebare... m-am gandit jumatate de ora laughing

| hugin a răspuns:

1 Decembrie big grin sarbatorim ca s-a nascut soacra lu' moiadaniela 1918?

| dulcika a răspuns:

Da u nu sti istorie?laughing1 decembrie 1918 ALBA IULIA ...MAREA UNIRE

| stealthb a răspuns:

Era retorica intrebarea? 1 Decembrie 1918 Alba Iulia - Marea Unire

| raul_1089 a răspuns:

1 decembrie ce om nu stie cand ziua romaniei

| alextoxic a răspuns:

1 Decembrie 1918 Alba Iulia - la finele primului razboi mondial la care romania a participat din 1916-1918
ps: cei cu intrebarea asta?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Decembrie

| ...zuzu... a răspuns:

Pe 1 Decembrie