| antilove a întrebat:

Pe cine sustineti la Rominii au talent?

Răspuns Câştigător
| Corynutza_7691 a răspuns:

Pe Adrian Tutu love strucklove strucklove struck tu?

10 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Adrian Tutu

| wimpyannya a răspuns:

Adrian Tutulove strucklove strucklove strucklove struck

| TheLastDancer15 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau / Adrian Tutu ♥

| andrea_2949 a răspuns:

Vanda.

| valentinalina a răspuns:

Adrian tutu

| dyadyanadya a răspuns:

Adrian Tutu

| lauracraciun a răspuns:

Cosmin agache si adrian tutu.m-i se pare sa ei au facut cel mai bun spectacol si chiar au potentialhappy. insa nici ballance nu e de neglijat au muncit mult si au avut un moment extraordinar. oricine dintre ei trei va castiga eu ii sustin pe totihappy

| adriana996 a răspuns:

PE FETITZA AIA MICA CARE ARE 7 ANI cu parul lunglove struck e extraordinara, o mare voce,o mare vedeta, e minunata, fermecatore.Chiar daca nu castiga acum in viata sigur va castiga si va ajunge o mare stea.O sustin :X

| Ellayboy a răspuns:

Pe omul care vroia sa tunda oaia in preselectii laughing)

| bula_5823 a răspuns:

Pe bunica-mea beata ce danseaza hip-hop si fumeaza trabucuri la 90 de ani...un real talent