| iulianaivancencu a întrebat:

Pictor Iuliana Ivancencu ofera meditatii la pictura si desen, vrea cineva sa invete arta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-ar face mare placere

3 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Pictor Iuliana Ivancescu, stie sa parleasca limba romana?

| SatanaInIzmene a răspuns:

Numele meu este TheBugDude, iar tu mai ai mult pana sa inveti sa pui punctele si virgulele acolo unde trebuie. Ti-am cautat numele pe Gugal, la propria-ti recomadare.Ghici ce? Putin spre deloc am fost impresionat de 85% din procentul vanzarilor unei expozitii.Esti inca un novice in pictura ( nu ca eu as fi profesionist ) iar numele, adevarat, cu o oarecare notorietate, nu-ti confera pozitia de profesor si cunoscator de arta.

Adevarat, mai am mult pana voi ajunge ca tine, asta doar pentru ca nu ma pasioneaza pictura. Dar fii sigura ca daca ma voi apuca vreodata...vei avea mult pana vei ajunge ca mine happy

| iulyspy a răspuns:

Eu pictez de la 5 ani...nu cred ca am nevoie de meditatii:d