| AntrenorDeUmor a întrebat:

Pierut carte, Pitesti

A gasit cineva o carte in parcul vizavi de statia de autobuz Constantin Brancoveanu "Domina topul motoarelor de cautare" de Andrei Ursachi si Eugen Sotropa?

Mai aveam de citit din ea si am uitat-o in parc, fara a o mai gasi cand m-am intors, la aprox o ora, happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai degraba incearca pe un grup de Facebook din orasul tau. Din cele cateva de persoane de aici care sunt din Pitesti sunt prea mici sansele sa-ti fi gasit cartea.

| AntrenorDeUmor explică (pentru Adry05):

happy Incerarea-i incercare
Facebookul este o idee buna, multumesc
Voi cauta si pe olx cartea in cateva zile, poate apare acolo happy

| Adry05 a răspuns (pentru AntrenorDeUmor):

Nu cred ca dau oamenii anunturi pe olx cu obiecte gasite laughing Dar nu se stie niciodata.

| AntrenorDeUmor explică (pentru Adry05):

Caut anuntul de vanzare, hai ca stim cum este Romaniawinking