| FaraNumePls a întrebat:

Pot învăța paralel doua limbi pe aplicația Duolingo? Acum învăț engleză și as vrea sa ai cat și spaniola. Eu am văzut că pot doar daca știu engleză adică îmi va traduce din spaniola in engleza acele exerciții. Pot altfel? Dau funda

Răspuns Câştigător
| 1SmileToday6 a răspuns:

Pe Duolingo nu se poate decât dacă știi engleză, dar există alte aplicații la care poți alege opțiunea: română-spaniolă. Poți să scrii pe Magazin Play: învață 5000 de fraze în spaniolă, sau 6000 de cuvinte, depinde ce vrei, și o să găsești o aplicație destul de bună. Singura problemă e că merge doar pe telefon. Oricum, baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si punct.
Funda?

| 1SmileToday6 a răspuns:

Mersi pentru fundita!