| anonim_4396 a întrebat:

SALtpu! Vreau si eu niste site-uri din care sa invat sa desenez anime sau peisaje plizz daca se poate grafic! mersi happy

3 răspunsuri:
| Horhe a răspuns:

Eu stiu tot aceiasi adresa ca Dydy112 desenatori.ro big grin

| Dydy112 a răspuns:

Pai poti intra pe desenatori.ro, si acolo iti arata cum au desenat altii pas pas, dar sunt unii care nu leau desenat ei si doar leau pus acolo.

| daniel_9248 a răspuns:

Este un site til dau acum desenstori.ro sper ca o sati placa acest site bafta si mult succes