| Christianenache a întrebat:

Saluare TPU, am o intrebare legata de crearea stickerelor. Mai exact vreau sa incep sa fac stickere pentru diverse echipe de fotbal, momentan cum ar fi fcsb sau csa steaua. Problema este ca nu gasesc unele fonturi pe care le gasesc in schimb pe alte stickere. Va rog sa ma ajutati daca puteti!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti fonturi free pe internet, pe care le descarci si le atasezi in programul cu care lucrezi.Eu salvez de obicei de pe https://www.dafont.com/