| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am creat un portret digital și aș vrea să îl am în formă fizică, ca un tablou. Deci, care ar fi cea mai bună metodă de imprimare? Ceva care să arate pictural.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prin metoda de serigrafiere se poate face cel mai asemanator cu o pictura autehnica (se lucreaza cu pasta de tus).

| sierra1 a răspuns:

Pictural zici? atunci doar o imprimată 3d satisface nevoia ta de portret digital și pictural

| Catrice a răspuns:

Da sa vadă și ochii noștri cum ehee hee
Color sau alb-negru?
Nu știu cum se numește, văzusem pe net, poate găsești în librăriile mari, coala de hârtie cu textura de panza. Sunt aranjate că blocurile de desen, doar că hârtia arata că și panza de pictat.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Color. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Turcesc