| Bela_George_1990 a întrebat:

Am fost admis la liceul de arte si am ramas cu niste nelamuriri. Am dat o proba de aptitudini cu 5 desene in creion si 5 desene colorate cu acuarele, dar cand am verificat lista de admiteri am vazut ca am intrat pe profilul de arte decorative (la acel liceu fiind arte vizuale/decorative si muzica). Eu imi doresc sa fac grafica, imi puteti spune va rog daca profilul pe care am intrat este profilul bun sau nu?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Din cate inteleg liceul are doua profile: artevizuale/decorative si muzica. Daca este asa este posibil ca repartitia sa se fi facut in functie de medii, pe subprofile. Dar este o supozitie. Lucrul cel mai sigur il afli de la secretariatul liceului.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are 2 profiluri:
1 de muzică
2 celălalt

tu NU ești la muzică deci unde ești?

| christall a răspuns:

Cel mai sigur e sa intri pe siteul liceului la contact, sa iei nr de tel de la secretariat si sa intrebi.