| Marian_Vladut_1999 a întrebat:

Salut am o intrebare stiu ca pare cam stupida dar mie cam frica am citit pe situl pro tv o stire vrche de 4 ani in urma care erea despe blestemul lui tutankamon si zicea acolo ca daca citesti acel text s-ar putea sa te urmareasca blestemul erea un text cu uni care iau descoperit mormanul etc va rog ziceti-mi ca sunt foarte speriat nu vreau glume va rog

6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Gandeste-te, daca eu iti zic acum:"Daca ai citit ce am scris, inseamna ca vei castiga 1 milion de euro". Se va intampla asta? Putin probabil, poate doar daca vei castiga la loto. Stai linistit, nu crede toate prostiile. Textele alea au fost scrise cu un scop, pentru a-i speria pe ceilalti astfel incat sa nu deschida mormantul, pentru ca faraonul era ingropat cu diverse obiecte de valoare

| christall a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii de asa ceva. Sunt prostii! Nu e nici un blestem pentru cel care citeste articolul. Citeste ceva frumos si nu te mai speria ca n-ai motive.

| AdrianTzar a răspuns:

Bineințeles că nu o să pățești nimic. Stai liniștit, Mariane!

| muntelezion a răspuns:

*facepalm*... Ma intreb ce s-ar intampla daca ai citi reviste +18. Ai fi bantuit de fete dezbracte? hmmmm... o.O

| AlexaMoltez a răspuns:

Nu nu este real este doar o legenda si doar gandeste-te cati oameni au citit textul ala amarat si nu au patit nimic nu te speria de chestiile astea niciodata sunt doar prostii ca nu au de da la televizor.

| alexandrumarius11 a răspuns:

Te rog! Du-te la biserica si roaga-te daca ti-e frica sau chiar in seara asta! Daca tu te rogi si ai credinta in Dumnezeu, nimeni nu iti face nimic! Promit sa ma rog in seara asta pentru linistea ta sufleteasca, dar pentru asta trebuie sa imi spui prenumele tau! Dumnezeu e cu tine, suflet drag!