| Cristian2426 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare:

Merita sa faci cursurile de tatuaje, adica te invata ceva productiv sau te ajuta sa ramai fara bani, sunt destul de scumpe de la 4.500 pana la 6000lei?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să te gândești la alte cursuri, în alte domenii care să îți fie utile.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Te pricepi la asa ceva? Ai inclinatie?

| Cristian2426 explică (pentru aXy99):

Sincer nu le am cu desenul dar imi doresc de mult sa incep sa fac tatuaje si simt sa fac asta... iubesc tatuajele de mic de aceea am si eu peste 30(nu e lauda)

| aXy99 a răspuns (pentru Cristian2426):

Daca nu ai talent la desen, chiar nu cred ca e o idee buna sa faci tatuaje. Incearca sa inveti sa desenezi mai intai.

| Andra9pk a răspuns:

Pai au preturile alea pentru ca dau si kit-ul inclus, aparat, pigmenti etc. si in plus trainer-ul trebuie sa isi scoata banii din zilele de curs pe care i-ar fi facut probabil cu clienti laughing
Dar s-a zis ceva de o lege de interzicere a pigmentilor la tatuaje si machiaj permanent pe motiv ca sunt substante periculoase pentru corp.