| LelChiha69 a întrebat:

Salut! As dori sa adresez cateva intrebari unei persoane care se afla/a fost pe profilul de disign grafic de la universitatea de vest din Timisoara (sau orice alta facultate de arta din Romania).
Dupa ce absolv liceul as vrea sa ma duc la o facultate de arta pentru a deveni animator. Totusi, ma intrebam daca e posibil sa devi un animator cu diploma de design grafic. Si, de-asemenea, se studiaza asa ceva pe acest profil? Ce tehnici se folosesc? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Gnomzy a răspuns:

Întreabă-i pe cei care sunt studenți acolo. Poftim acest server de Discord.
https://discord.gg/robac