| elena2332223 a întrebat:

Salut
As vrea daca se poate sa imi spuneti si mie niste site-uri de anunturi ( gen Olx ) din America sau Arabia Saudita
Ps : am 2 tablouri de vanzare foarte vechi
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Poti vinde pe Ebay.com sau incearca si pe Etsy.com, ambele sunt site-uri americane. Pe ebay poti face o licitatie, sa aplici un pret de pornire si te opresti la suma pe care ti-o ofera cel mai mult. Oricum plata va fi prin paypal, deci nu ai nici o sansa ca cineva sa te insele. Citeste inainte politica site-ului ebay.

| Bondarel99 a răspuns:

Ebay si Amazon, cele mai populare din lume.

| elena2332223 explică (pentru Bondarel99):

Pa da dar nu pot publica eu anunturi

| elena2332223 explică:

A