| pinnus a întrebat:

Salut, as vrea sa mi spuneti si mie niste siteuri * pe bune * nu mascarici ca sa spun asa despre ingeri, spirite, demoni, pacate si blesteme biblice si tot ce cuprinde Creatia, gen partea care nu se gaseste in biblie, daca stiti si carti din domeniu sunt binevenite. Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genesis, The First Book of Revelations, de David Wood ©1985
The Black Sun, de Peter Moon ©1997
Cassel Dictionary of Witchcraft de David Pickering

| ardei795 a răspuns:

Last frontier medium pe Youtube... e pozitiv, mai putine blesteme si porcarii din astea rele. Daca vrei sa faci rele, du-te pe joy of satan.