| zeuspebepeee a întrebat:

Salut. As vrea sa-mi spuneti va rog daca stiti niste carti mai ''intunecate'' sa zic asa. Ador lucrurile horror, gothice, etc. Am incercat sa caut si eu cateva, asa in mare, dar am gasit foarte putine si am zis ca merita sa intreb si aici. Poate cineva dintre voi are o pasiune pentru ele happy.

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Tot ce scrie stephan king

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Legislatia romana
e HORROR de imbecilahee hee

| timidu89 a răspuns:

Lasă ocultismul, citește Harry Potter, Hobbitul, LOTR, nu vrăjitorii ca o iei razna apoi. Minions iar sa vezi tongue