| User61 a întrebat:

Azi mi-a sosit un stilou Faber-Castell Grip 2011 si efectiv stiloul asta nu functioneaza corect... scriu 2 cuvinte dupa nu mai scrie si tot asa, l-am curat tragand apa dintr-un pahar dar aceeasi poveste, efectiv nu vrea sa scrie. Pot sa il compar la scris cu un pix cu gel care a ramas fara gel, cam asa scrie.
Sa fie defect din fabrica sau trebuie curatat in alt mod?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E defect.
Eu scriu zilnic cu stiloul, de vreo 10 ani, dar penița alunecă pe hârtie, e perfect. happy

| ywar a răspuns:

Nu e de tine! Nu te asculta.