| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti de aceasta pictura?
Am facut-o azi.
Daca ar fi sa o vand (ceea ce clar nu e cazul acum), doar ipotetic vorbind, ar cumpara-o cineva? Sau e prea uratica?
Pentru ca daca e sa fie ok ma ambitionez si exersez mai mult.
Vreau opinii sincere si seriose.
Multumesc!
http://imgur.com/a/477gicr

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cam stramba. Maxim 15-20 lei

| Iote a răspuns:

Pentru un incepator, e chiar foarte buna.
Ai nevoie de exercitiu, dar poate nu ar strica niste cursuri. Cati ani ai? Daca esti elev(a), poti merge la Clubul copiilor, sectia arta/pictura sau cum se numeste. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e urâtă, dar cei care cumpara tablouri pictate cauta mai mult profesionalism. Poate daca o vinzi ieftin cuiva căruia îi plac pisicile reușești.

Eu iti sugerez sa studiezi putin mai mult cum sa dau volum formelor si cum sa combini culorile, daca exerseze destul poate poti ajunge sa faci tablouri frumoase. Dacă chiar te pasionează nu renunta

| Den1sa a răspuns:

Eu fiind pictor si artist grafic de mai bine de 7 ani pot sa spun ca e o lucrare ok, culorile, tehnica sunt bune doar trebuie sa stii niste reguli fundamentale daca vrei sa vinzi lucrarile tale, mai trebuie sa lucrezi la poroportii si perspectiva, sincera sa fiu aceasta lucrare ar fi bine sa o tii pentru tine momentan, daca vrei niste sfaturi si exercitii pe care ti le-as putea da trimite-mi un mesaj!

| Tetai a răspuns:

E super însă e prea mare concurența ca sa te poți gândi la a o vinde