| Ginosaurus a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Singur Acasa ( Home Alone ). Stiu ca este cam vechi filmul, de prin anii 90'.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun film de Craciun din lume. Eu ma uit mereu pe Pro Tv de Craciun la el cu familia. Daca l-ai vazut stiu ca ti-a placut, cui nu ii place, daca nu nu stii ce pierzi!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Este cel mai bun film si cea mai buna comedie de Craciun!

| GrepolisKing a răspuns:

Daca nu l-ai vazut, merita vazut insa de craciun deja devine exagerata faza cu filmul in fiecare zi.
Dar merita daca nu l-ai vazut, crede-ma!

| EraserHead a răspuns:

O sa iti placa foarte multe absolut genial comedia din film. laughing Trebuie neaparat sa-l vezi. Are mai multe parti.

| AlinaInk a răspuns:

Este super, o comedie clasica. aproape ca tine de cultura generala sa il veziwinking

| FuFle a răspuns:

Mie imi pake forte mult numa canu vazut tot ca eu nu am televizor da imi placea forte mult de baiatu ala mai ales ca ave mult fer in casa s era destul de fain eu sunt homosexual si cateodata mai joc yasuo de cand am batut-o pe bunica mea ca sa imi cumper calculator