| Romeo666 a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre site-ul Casa de monede? Am vazut ca au si monede extrem de scumpe care costa si 100 de milioane.Monedele sunt originale? Daca cumpar o moneda si iau si acel certificat de autenticitate pot sa o vand peste 100-200 de Ani pe milioane de Euro fiind editie limitata? https://www.casademonede.ro/tiffany-art-isfahan-moneda-d e-argint-1-kg Perlă a arhitecturii persane într-un detaliu uluitor, cu vitralii încorporate în stil Tiffany.Aceasta moneda este chiar originala? Costa 36.900 Lei.Pot sa o vand peste 100-200 de Ani cu milioane de Euro? Dar ce parere aveti despre aceasta moneda? https://www.casademonede.ro/via-a-lui-isus-set-monede-or iginale.Set de două monede originale din perioada lui Isus Hristos
Set unic de monede originale din Țara Sfântă, vechi de 2000 de ani.Chiar sunt de 2000 de Ani si sunt originale si pot sa le vand peste 100-200 de Ani cu milioane de Euro daca cumpar si certificatul de autenticitate? Daca cumpar monede si certificatul de autenticitate la fiecare moneda pot sa le vand cu milioane de Euro.Va rog frumos sa nu ma luati la misto.Va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| outsidethebox a răspuns:

Personal, am vazut in 2-3 randuri reclama lor (diferita) si ce ofereau ei, era "placat cu aur", deci restul era "manopera" lor ca au batut-o.
Ai putea incerca sa afli mai multe de la monetaria statului, mai multe nu pot sa iti spun.
Bafta!