| Paraschiv08 a întrebat:

Salut, cei care sunt in domeniul tatuajelor sau se pricep puteti sa imi spuneti pentru ce sunt acele, la ce se folosesc RL, RS, F si care mai sunt uzuale, folosite la tatuaje si echivalentul acului la vârf...Adica acul F este FT la vârf..ect.

Dau FUNDA...

3 răspunsuri:
| BOgdANewf a răspuns:

Pai alea sunt categoriile.
RS e cel care conturezi liniile
RL cel cu care faci umbrele
F e cel de umplere
Dar dacă te înveți poți face tot cu numai RS. Cel puțin asa face un prieten. Sper ca te-am ajutat

| Paraschiv08 explică (pentru BOgdANewf):

Deci la acele de pentru linii se spune RL da la vârf cum se zice la RL si RS, F si care mai sunt?