| morcodeanu a întrebat:

Salut
cineva știe daca e posibil de imprimat o fotografie mare, dupa ce a fost editata în Photoshop, in stilul, vopsea pe bază de ulei / vopsea cu ulei(oil paint), ce s-a întâmplat, este posibil asa ceva?

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Posibil este cu siguranță. Eu am scos niște felicitări de crăciun în stilul ăsta. Adică deși erau scoase la imprimantă aveau textură de pictură în ulei pe pânză.
Nu știu să îți spun exact unde, pentru că nu orice copy center poate imprima astfel de imagini. Cel mai bine ar fi să mergi la cele mai mari copy centere de la tine din oraș și să întrebi dacă pot imprima în acest stil.

| mihai69 a răspuns:

Orice e posibil.