| Odaiaculumanari a întrebat:

Salut
Daca ma mut in Italia si vin la 2-3 luni in RO ca sa-mi iau note si sa sa-mi dau tezele, credeti ca se poate? Sau daca stii alta modalitate vas fii foarte recunascator

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Care ar fi logica? Mai bine te muti acolo la scoala, nu vei putea sa iti motivezi toate absentele pe care le-ai face oricum.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate. Poti urma cursurile liceului la seral sau la frecventa redusa, prima forma este cu frecventa normala iar a doua forma cu frecventa la sfarsit de saptamana.