| nukemdfkz a întrebat:

Salut,
De unde pot achiziționa online un set de markere pe bază de alcool la un preț bun? Să se blenduiască bine și să aibă de preferat două vârfuri?

1 răspuns:
| DanielDanny a răspuns:

Sti ca orice markere cu alcool, mai ieftine, nu o sa aiba niciodata un varf tip "brush" adica ambele varfuri vor fi tari!

Eu am gasit intr-o librarie markere Daco cu alcool, cred ca am dat 29lei pe un set de 12! Se amesteca decent...

Un search pe google am gasit acelasi set: https://www.dacomag.ro/......mk612.html
Nu scrie ca sunt cu alcool dar ele miros a alcool!

Cauta pe Youtube "Jazza Alcohol Markers" Are un video unde cumpara toate brandurile pe care le gaseste si le compara!