| Zack12338 a întrebat:

Salut deci știți ce va magazine gen cu creioane de colorat profesionale în cluj eu găsesc dar sunt creioane la 12 lei eu mă refer la creioane în jur de 200 de lei

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazon

| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Profesionale la 200 de lei? Nu cred ca vei gasi.Si in Cluj am avut o ruda.Din cate stiu eu u prea sunt librarii sau ceva.reioanele profesionale le gasesti pe la 1 000 de lei. Poate chiar si putin mai mult.La 200 gasesti de alea cu cate 20-30 de culori.In schimb poti gasi pe site-uri de pe internet.De la Faber-Castel, Stabilo. Cele de la Stabilo sunt mai iefttine.Dar ma intelegi cred...Majoritatea lucrurilor ieftine atrag multi clienti.Si sunt si de o calitatea mai mhmh.In schimb mai de mult am avut ocazia ca ma imprietenesc cu o fata.Era pasionata de desen.Stiu ca de ziua ei parintii i-au luat un set de creioane profesionale de pe eMAG. Erau ceva Marco, Marco fine sau ceva un nume asemanator.
Pai nah, acum sper si eu ca te-am putut ajuta.

| Lusiaa a răspuns:

S-ar putea la carturesti.Acolo nai aduc creioane de firma si bune.Sigur gasesti.

| Zack12338 explică:

Mesi dar de ja știam de site-uri și până la urmă îmi comand un set de creioane fabercastel cu 1200 ms oricum respect

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Zack12338):

Poți sa găsești și pe eMAG. Te-ai uitat?