| Masterchief117 a întrebat:

Salut.
Este cineva dispus sa faca un traseu turistic (cultural) prin partea veche a Bucureștiului?
Daca nu s-ar limita la zona Unirii si Universitate, ar fi ideal.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Gasesti pe Facebook persoane care fac astfel de tururi dar contra cost. De curiozitate, la ce zone te-ai gandit si ce asteptari ai avea de la un astfel de tur?

| Masterchief117 explică (pentru Aasdfghj):

E o zona destul de mare. Voi oferi unele puncte de referinta drept granite: Gara de Nord, Calea Plevnei, cursul raului pana la Unirii, calea Mosilor, bulevardul Dacia si piata Victoriei. Ar fi genial sa existe o astfel de propunere in care cei interesati am fi, in mod preponderent, tineri.