| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Este cineva pe aici care pictează în ulei? Mi-aș dori să încerc, dar este un proces destul de intimidant. Dacă puteți să mă ajutați cu câteva informații despre ce anume îți trebuie și cam de unde să începi happy

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Talent ai sau faci copy-paste de pe net?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Copy-paste nu pot face deloc. Talent nu aș zice, dar am niște abilități. Nu sunt complet pe lângă.

| Catrice a răspuns:

Gasesti tutoriale explicate pe ythee hee

| Meme10Meme a răspuns:

N-aveai 77 de ani? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Meme10Meme):

Și ce? Am timp liber.

| Meme10Meme a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,se vede ca nu intelegi de gluma cand mi-ai dat nefolositor fara motiv.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 77? Eu doar 74.

| rapandula a răspuns (pentru sadrian46):

Nu-l baga in seama pe @naibastie ≈))))
Era sarcastic.

| darrio2007 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Se tine bine la varsta asta.

| ABCD122 a răspuns:

Păi eu folosesc culori specifice, terebentina ca să le mai diluez și cam atât. Frumos că te apuci de pictat in ulei happy Ce mi se pare mie frumos la pictura în ulei e că pot începe astăzi o pictura și o pot corecta peste 3 zile fără să se usuce. Zic să începi să urmărești niște tutoriale de la Bob Ross pe YouTube, eu cu asta am început. Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru ABCD122):

Merci mult!