| XxP6N1H3RxX a întrebat:

Imi puteti spune cateva titluri de compuneri descriptive?

Răspuns Câştigător
| Ann17 a răspuns:

Despre ce ai vrea?
-->Primavara: Micul ghiocel,Zana buna distruge iarna,S`a topit zapada etc.
--->Toamna: Fruze ruginii,Ne parasesc(pasarile) vantul,etc
-->Iarna : Gerul,Neaua,Fulgisor.
Aventura--> Plimbarea de la miezul noptii,Traiesc sa calatoresc,Escaladand muntii,Privelistea.
"Horror"--> In miezul noptii,Negura,Vine noaptea,Luna plina,Apelul de la miezul noptii,Fata neagra,Soapte interioare,etc.
Amicale-->Prietenul meu,Impreuna mereu,Toti pentru unu si unu pentru toti,Doar noi, Ochii ei/lui, Prietenia invinge, etc.
Daca mai vrei ceva categorie, anunta`ma:)
PS: funda:o3 si like aici http://www.facebook.com/takeabreaksg?ref=tn_tnmn

| Picakhu a răspuns (pentru Ann17):

Cersesti si like? Pfff... Lumea se duce pe raapa.

12 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Observ ca site-ul asta este mai degraba unul pentru rezolvarea temelor.

| Dedededy a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Poate ca cere asta doar ca este pasionata de scris si are nevoie de un punct de pornire, asta nu e o tema straight face

| Alexandru98 a răspuns:

Insula misterioasă
Comoara dn adâncuri
Jocul dragostei

Răspuns utilizator avertizat
| alina101 a răspuns:

Pădurea după o ploaie de vară, Misterul din adancuri, Viata de dincolo de lume, Florea de cristal, Lumea viselor, Universul sufletului, Oglina inimii si Sfarsitul. Sper sa iti placa!

| XxP6N1H3RxX explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| XxP6N1H3RxX explică:

rolling on the floor Nu cred ca exista un profesor care sa iti dea ca tema titluri de compuneri.

| ElvySweet a răspuns:

Paradisul primaverii
Iarna de argint
Oceanul stralucitor

| Bagster4 a răspuns:

Visul meu, ointamplare ciudata castelul de nisip regina ghetii

| EmiliaLia a răspuns:

Cazatura distractiva, Cum ar fi sa n-avem maini, Gluma lui Ionel, Capra cu trei pisoi etc. FUNDA?

| Maria_Francesca_1993 a răspuns:

Primavara: Micutul ghiocel,S-a topit zapada.
Vara: A sosot vara,S-au copt ciresele.
Toamna: Frunzele ruginii,A inceput scoala.
Iarna: Fulgisorii, Zapada, Covorul alb
Horror: Fata din mormant, Miezul noptii, Vampirii.
Comice: Catelul si pisica.
Sper ca te-am ajutat. :*